Zabawa andrzejkowa

Dnia 26.11.2015 w naszej szkole odbyły się andrzejki. Zabawa podzielona została na trzy grupy wiekowe: przedszkole, klasy I – III i klasy starsze. Już od samego rana widać było u uczniów napięcie przed dyskoteką. Na korytarzach rozmawiano tylko o wydarzeniach, które nastąpią po lekcjach. Przygotowania trwały cały czas. Efekt końcowy był naprawdę imponujący. Dziewczęta ubrały spódniczki a panowie eleganckie koszule. Wszyscy pięknie się prezentowali. I wreszcie wybrzmiały nuty pierwszej piosenki. Każdą zabawę powinno się zaczynać od odtańczenia poloneza. Jednak my zatańczyliśmy Taniec Belgijski. W między czasie został przeprowadzony konkurs profilaktyczny, który miał na celu sprawdzenie jaką wiedzę posiadają uczniowie na temat zdrowia.  Siły połączyły dziewczęta i chłopcy, tworząc osobne zespoły.  Oczywiście wygrały dziewczęta, zostawiając panów daleko w tyle. Wszyscy dobrze się bawili. Czas szybko mijał i nie wiedząc kiedy, dobrnęliśmy do końca zabawy.

Wielkie podziękowania kieruję w stronę klasy gimnazjalnej, która pomagała w przygotowaniach. Dziękuję również wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, by te Andrzejki mogły się odbyć.

Opracowała: Małgorzata Czernecka