Kolejny historyczny sukces sportowy

Dnia 7.10. 2015r. w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało aż 6 uczniów ( Katarzyna Serafin, Kamila Adamik, Magdalena Wąs, Karolina Niedziocha, Wiktoria Dominik, Szymon Wąs), co jest ogromnym sukcesem. Wszyscy uczniowie wypadli w tej imprezie znakomicie. Ale najwięcej radości i emocji dostarczyły nam dwa biegi, w których wystartowały nasze mistrzynie powiatu brzeskiego. Startująca na dystansie1000m Wiktoria Dominik - uczennica klasy IV pokazała ogromny talent, zajmując bardzo wysokie 8 premiowane miejsce, na ponad 100 startujących zawodniczek. W biegu gimnazjalistów zaimponowała wysoką formą Katarzyna Serafin. Ciężkie treningi doprowadziły Kasię do najwyższego stopnia na podium i zdobycia złotego medalu.

Były to najbardziej udane mistrzostwa województwa dla naszych uczniów w historii szkoły.

Wielkie brawa dla naszych biegaczy.

 Opracował: Z.Stanuszek