Miły gest zrozumienia i współpracy

W imieniu uczniów naszej  szkoły oraz własnym, składam  serdeczne podziękowania Pani Marcie Zelek i Pani Urszuli Wiśniowskiej za pomysł i    zakup  materiałów oraz  wykonanie dekoracji w nowo powstałej  stołówce dla dzieci.

Serdecznie dziekuję Rodzicom tegorocznych  absolwentów szkoły podstawowej , którzy   z własnej inicjatywy  ufundowali materiały do pomalowania sali lekcyjnej, zakupili firanki, kwiaty, tablicę informacyjną. Bardzo dziękuję trójce klasowej: Joannie Pasek, Edycie Bereta, Marcie Figiel za organizację  prac, a Panom: Piotrowi Bereta, Jerzemu Kołdras i Adamowi Dominik za poświęcenie wolnego czasu i pomalowanie sali dla  Gimnazjalistów naszej szkoły.

Jeszcze raz  wyrażam dużą wdzięczność za tak ogromne  zaangażowanie w poprawę warunków do nauki, a wszystkim osobom korzystającym z upiększonych pomieszczeń w nowym roku szkolnym  dobrego samopoczucia.

Łącze wyrazy uznania i szacunku

Zbigniew Stanuszek

Dyrektor Zespołu