Świetne wyniki w siatkówce

Do listy sukcesów sportowych w tym roku szkolnym  dopisali chłopcy  I miejsce, a dziewczęta II w gminnych rozgrywkach w mini -piłce siatkowej.

W dniu 4 marca  2015r. w hali sportowej  w Gnojniku  odbyły się gminne rozgrywki  w mini piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział brały drużyny: SP Gnojnik, SP Uszew, SP Biesiadki oraz nasza szkoła. Zawody przebiegały na bardzo wyrównanym poziomie. Zespoły z Uszwi, z Lewniowej i z  Gnojnika zdobyły  taką samą liczbę punktów , a  o ostatecznych miejscach  zadecydowała różnica setów. O jeden set lepszą różnicę od Lewniowej  miały dziewczęta z Gnojnika i to one zostały mistrzyniami Gminy Gnojnik. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Uszwi.

Nasz zespół wystąpił w składzie:
Katarzyna Serafin, Julita Pasek, Monika Dominik, Oliwia Świerczek   Kamila Adamik, Karolina Zelek, Martyna Figiel, Zuzanna Rabijasz

Dwa  dni później nasza szkoła była gospodarzem gminnego  turnieju  w mini piłce siatkowej chłopców.  Zawody zakończyły się triumfem naszej drużyny. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze  bez straty seta. Drugie miejsce przypadło drużynie z Gnojnika, a trzecie SP z  Gosprzydowej.  Na czwartym  miejscu znalazły się drużyny  SP z Uszwi i  SP z Biesiadek.

Skład drużyny chłopców:

Kamil Bereta, Arkadiusz Pasek, Wojciech Konstanty, Dawid Cecuga       Bartłomiej Pajor, Norbert Dominik, Szymon Dzięgiel, Klaudiusz Sułek

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom kolejnych  wspaniałych wyników sportowych.

Opiekun: Z. Stanuszek