Zabawa „andrzejkowa”

Tegoroczny 27 listopada to dzień niezwykle wyjątkowy ponieważ nasi milusińscy uczestniczyli  w zabawie  „andrzejkowej”, która odbyła  się w godzinach przedpołudniowych. Tegoroczną zabawę umilały dwie przemiłe „Tęczowe nutki”, w które wcieliły się mamy wychowanków z młodszej grupy przedszkolnej: Pani Kasia Gnela i Pani Kinga Gawęcka.

Zgrany duet doskonale znał gusta wymagających przedszkolaków, dlatego impreza przebiegała w bardzo radosnych nastrojach. Podczas zabawy nie zabrakło tańców, pląsów, konkursów i zabaw z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Ale jak na prawdziwe andrzejki przystało nie mogło się obyć bez wesołych wróżb. Dzieci z radością losowały sobie zawód na przyszłość i przechodziły przez magiczny tunel by na końcu rzucić pieniążek do miski z wodą, który wróżył spełnienie marzeń.

Niezależnie od tego czy nasze wróżby i oczekiwania raczą się spełnić, dla naszych milusińskich najważniejsza była  radość z zabawy , swobody i niespodzianek.

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Pani Kindze za zaangażowanie w życie przedszkola.

Życzymy wiele cierpliwości i sukcesów na dalszej drodze zawodowej.

Opr. Iwona Radecka