Rywalizacja sportowa rozpoczęta i pierwsze gratulacje

W dniu 29 września 2014 roku na stadionie  w Lewniowej  odbyły się zawody gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów była nasza szkoła oraz gmina Gnojnik. W sportowych zmaganiach rywalizowały dziewczęta i chłopcy klas IV-VI ze szkół podstawowych  naszej gminy.

A oto 11 najlepszych osób, które zakwalifikowały się na zawody  powiatowe:

Dziewczęta  klasa IV:
3 miejsce – Julia Zelek
4 miejsce – Karolina Niedziocha

Dziewczęta  klasa V:

2 miejsce – Kamila Adamik
4 miejsce – Magdalena Wąs

6miejsce - Agnieszka Oleksy

Dziewczęta  klasa VI:
1 miejsce – Katarzyna Serafin
5 miejsce – Monika Dominik
6 miejsce – Martyna Figiel

Chłopcy  klasa IV:

3 miejsce- Łukasz  Żak

5 miejsce – Jakub Konstanty

Chłopcy  klasa VI:

3 miejsce – Tomasz Konstanty

Dzień później na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbyły się zawody powiatowe, w których zajęcie miejsca od I-VI dawało kwalifikacje do startu w zawodach wojewódzkich. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, a największe gratulacje należą się Kasi Serafin, która zajęła I miejsce oraz Tomkowi Konstantemu, który dobiegł do mety na V pozycji.

Gratulujemy!

Organizator  i opiekun Z. Stanuszek