BRD 2014

W dniu 28 kwietnia 2014 r. w Publicznej szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.  W pierwszej kolejności uczestnicy turnieju rozwiązywali zadania testowe z wiedzy i skrzyżowań. Następnie przeprowadzono jazdę sprawnościową po torze przeszkód. W turnieju brało udział 16 drużyn czteroosobowych ze szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Serafin (kl.V), Tomasz Konstanty (kl.V), Natalia Stanuszek(kl.VI) i Damian Daniec (kl.VI).  Zawodnicy z rąk Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Zbigniewa Barusia odebrali puchary i nagrody ufundowane przez lokalne samorządy. Nad całością konkursu, jak co roku czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Brzesku.  Pomimo, że zajęliśmy VI miejsce w klasyfikacji ogólnej, to warto było pojechać i wziąć udział w zmaganiach.
Za rok kolejne zawody.

Opracowała: