Kolejny tytuł mistrzowski

26.03.2014r.

Chłopcy w kolejnej dyscyplinie drużynowej pokazali klasę. Tym razem zajęli I miejsce w mini- piłce – ręcznej, wygrywając w ładnym stylu wszystkie mecze ze szkołami z terenu gminy Gnojnik. Drużyna zagrała   mądrze  w grze obronnej oraz  w ataku pozycyjnym. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń Damian Daniec, który był najlepszym zawodnikiem turnieju w zdobywaniu bramek.

Zabrakło trochę szczęścia i skuteczności  dziewczętom, które zajęły III miejsce. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych meczach uległy jednopunktową przewagą  zespołom z Uszwi  (4:5) i  Gnojnika (0:1),  a wygrały 3:1 ze SP  Biesiadki.

Składy drużyn:

Chłopcy: Damian Daniec , Mirosław Gawęcki, Karol Baka, Przemysław Hudy,  Dawid Cecuga, Arkadiusz Pasek, Wojciech Konstanty, Tomasz Konstanty.

Dziewczęta: Oliwia Świerczek, Natalia Stanuszek, Martyna Figiel, Zuzanna Rabijasz, Karolina Merecik, Katarzyna Serafin, Monika Dominik,  Julita Pasek.

Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników i dziękujemy za ambitną postawę sportową w przygotowaniach do zawodów.

Opiekun: Zbigniew Stanuszek

Szczegółowe wyniki z zawodów na stronie: