Miło szaleć

„Miło szaleć, kiedy czas po temu” …. pisał już przed wiekami nasz poeta Jan Kochanowski.

31 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły bawili się na balu karnawałowym, po raz pierwszy na nowo otwartej  hali sportowej. Od wielu lat towarzyszą nam też goście z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Złotej wraz ze swoimi opiekunami. Pomysłowo poprzebieranym dzieciakom przygrywał zespół muzyczny Soprano z panią Katarzyną Gnela jako solistką na czele. Pani Kasia przygotowała też wiele zabaw i konkursów z nagrodami, zadbała o ciekawą scenografię. Pomysłowo wykonana dekoracja przedstawiająca stary zamek wzbudziła w bawiących się spore zainteresowanie a rodzice z Rady Rodziców zapewnili wszystkim bawiącym się uczniom ciepły posiłek. Każdy mógł zjeść też kawałek pysznego ciasta i napić się soku. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili nasza zabawę, DZIĘKUJEMY!

Zamieszczone poniżej fotki same za siebie świadczą ,że zabawa była udana i niepotrzebny tu żaden inny komentarz.

Opr. Aldona Bach