Brązowy medal na zawodach powiatowych

Dużym sukcesem zakończyły się dla naszej szkoły powiatowe zawody w mini- koszykówce chłopców, które odbyły się 26.02.2014r.  w ZS w Borzęcinie. Zawodnicy rozgrywali mecze 3 x 5 minut. Grali systemem „ każdy z każdym”.  Pierwszy mecz wygraliśmy zdecydowanie   ze SP w  Kątach  16:4. Następnie po wyrównanej walce   ulegliśmy drużynie    z Brzeska 2:6. Kolejny mecz  wygraliśmy z Łysą Górą 7:2 .  Po tym meczu układ miejsc w tabeli nie był  jeszcze przesądzony. Wygrana z gospodarzem – SP w Borzęcinie dawała nam szanse na zajęcie nawet I miejsca. Ładna  gra chłopców  nie przełożyła się na  wynik. Duża  ilości niecelnych rzutów do kosza  sprawiła , że  przegraliśmy ten mecz  0:2 i  tym samym zajęliśmy ostatecznie  III miejsce.

Brązowy medal w Finałach Powiatowych  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini - koszykówce chłopców, to niewątpliwie największy do tej pory sukces naszej szkoły w tej dyscyplinie.

Gratulacje i ogromne brawa dla chłopców !!!

Opiekun:  Z. Stanuszek