Podwójny sukces

19 lutego 2014r. w hali sportowej w Gnojniku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini- koszykówce. W zawodach uczestniczyły reprezentacje chłopców i dziewcząt ze wszystkich szkół z terenu gminy. Nasze drużyny zajęły  I miejsca, wygrywając wszystkie mecze  w pięknym stylu i tym samym awansowały do zawodów powiatowych.Pierwsze  miejsca obu drużyn  w tegorocznych rozgrywkach nie są przypadkiem,  a sukces wynika z ogromnego zaangażowania uczniów na  lekcjach.

Zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy oraz życzymy sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Szczegółowe sprawozdanie z turnieju i galerię zdjęć  znajdziesz na stronie urzędu gminy.

Skład dziewcząt:

Oliwia Świerczek, Natalia Stanuszek, Karolina Zelek,Justyna Trepa, Martyna Figiel, Zuzanna Rabijasz, Karolina Merecik, Katarzyna Serafin, Monika Dominik, Kamila  Adamik, Julita Pasek.

Skład chłopców:

Bartłomiej Pajor, Arkadiusz Pasek, Karol Baka, Marcin Strózik, Mirosław Gawęcki,  Dawid Cecuga, Tomasz Konstanty, Wojciech Konstanty, Przemysław Hudy, Damian Daniec.

Opiekun : Zbigniew Stanuszek