Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Po dwóch miesiącach wakacji na szkolnym korytarzu znowu jest głośno. Dla uczniów to koniec odpoczynku i początek ponownej pracy. W poniedziałek 2 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Po Mszy św. w kościele parafialnym w Lewniowej odbyło się wspólne spotkanie dzieci, rodziców i nauczycieli. Dyrektor szkoły powitał serdecznie wszystkich zebranych, przekazał najważniejsze zadania placówki oraz życzył wszystkim pomyślności i sukcesów w nowym roku szkolnym 2013/2014. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Teraz przed Nami kolejny rok szkolny. Czas nowych wyzwań. Warto pamiętać, że szkoła to nie tylko trudne klasówki i prace domowe. Tu niemal każdy może odkryć swoją pasję i znaleźć taki przedmiot, który nie będzie dla niego przykrym obowiązkiem, ale stanie się czymś fascynującym. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wielu sukcesów!

Opr. Renata Pabijan