BRD 2013

Dnia 17 kwietnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie walczyli nie tylko o nagrody i dyplomy, ale także o awans do etapu powiatowego konkursu. Uczniowie w pierwszej kolejności zmagali się z testem wiedzy przygotowanym przez policjantów. Następnie przystąpili do konkurencji praktycznej, podczas której musieli wykazać się precyzyjną jazdą rowerem przy pokonywaniu toru przeszkód. Nad przebiegiem turnieju, jak co roku, czuwali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego brzeskiej jednostki. Po zaciętej walce, komisja wyłoniła zwycięzców. Naszą szkołę reprezentowali: Dariusz Sacha, Paweł Lis i Dawid Bereta -uczniowie klasy VI. Wśród 15 drużyn nasza szkoła zajęła 2 miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. Laureatom, ich rodzicom i opiekunom gratulujemy sukcesów oraz życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach turniejowych. Zapraszamy też dzieci i młodzież do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Opracowała:
Renata Pabijan