Dzień Chłopaka

Za nami cieple lato i wakacje.  Nastał czas wytężonej pracy a wraz z nim realizacja zamierzeń zapisanych w planach pracy. Corocznie uczniowie naszej szkolnej społeczności spotykają się na dyskotece,  która  kończy  lato i zaczyna jesień. Zbiega się ona też z obchodzonym w naszej szkole Dniem Chłopaka, który przypada na 30 września.

Aby dyskoteka nie była nudna, 4 października po lekcjach dziewczęta postanowiły wybrać MISTERA SZKOŁY. Przygotowały w tym celu kilkuetapowy konkurs, w którym należało się wykazać nie tylko wiedzą, ale i gracją oraz umiejętnościami bardziej „ przyziemnymi”, np. szyciem guzika. Dzisiejsze kobietki są wymagające i nie wystarczy im już siła mięśni swoich chłopców, ale chcą, by w razie konieczności umieli i dziurkę w pończosze zaszyć. Czas pomiędzy poszczególnymi etapami umilała muzyka.

Było też coś i dla brzucha. Czynny bufet serwował pyszne ciasta upieczone bądź zakupione przez mamy. Suma sumarum - czyli sumując wszystkie wyniki , jednak po zaciekłej walce i przy dopingu dziewcząt, wyłoniono MISTERA SZKOŁY. Został nim Kornel Adamik, z klasy VI. Jeszcze tylko gratulacje i pamiątkowe zdjęcie a potem zabawa.

Do następnej, na świętego Andrzeja,  trzeba będzie poczekać.

Opr. A. Bach