I sukces naszych uczniów w tym roku szkolnym

W poniedziałek 24.09.2012 r. na Stadionie  Okocimskiego Klubu  Sportowego  w  Brzesku  odbyły  się  zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe( kl.IV,V,VI), osobno dziewczęta i chłopcy. Pomimo, że z naszej szkoły w zawodach wzięło udział tylko czterech uczniów z klasy IV, to możemy się jednak cieszyć dużym sukcesem. Na najwyższym podium stanęła Katarzyna Serafin, 8 miejsce zajął Tomasz Konstanty, 10-  Arkadiusz Pasek, 15 – Wojciech Konstanty. Zawodnikom należą się duże gratulacje, biorąc pod uwagę fakt, że w ich kategorii wiekowej startowało  30 zawodników z wszystkich gmin powiatu brzeskiego. Patrycji życzymy powtórzenia sukcesu na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu.

Opiekun  Z.Stanuszek