Wycieczka na „Rancho Pasja” w Brzesku

15 czerwca dzieci z grupy „Maluszków” i „Starszaków” wyruszyły na wycieczkę na „Rancho Pasja” w Brzesku. Powody do radości były podwójne: po pierwsze nadszedł długo oczekiwany dzień, który zamierzaliśmy poświęcić  tylko na zabawę, po drugie, od samego rana towarzyszyła mam przepiękna pogoda, która w ostatnich dniach nie była dla nas łaskawa.

Zajechaliśmy na  miejsce, a  tam  na obszarze  5 ha  na  dzieci  czekało  wiele atrakcji, między innymi:  zabawy w dmuchanym zamku, suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, zjazd po linie, tunele i wiele innych urządzeń, a przy nich dużo radości i uśmiechów naszych wychowanków. Największym powodzeniem cieszyła się jazda na pojazdach terenowych - Quadach, oraz jazda konna. Odważniejsze dzieci zmierzyły się z 7 – metrową ścianką wspinaczkową. Po trudach zabawy wszystkie dzieci zaproszone zostały na pyszną kiełbaskę z grilla i ciepłą herbatę. Po ciepłym posiłku przedszkolaki miały okazję zwiedzić stajnię i poczęstować konie pyszną marchewką.

Dzieci bawiły się wspaniale, ale wszyscy wiemy, że wszystko co dobre szybko się kończy. Gdy nadszedł czas powrotu dzieci  z żalem spoglądały w stronę wspaniałego placu zabaw lecz z nadzieją w sercu, że jeszcze tu wrócimy.

Opr.  Iwona Mielec