Spotkanie przy ognisku

W czwartkowe przedpołudnie 4 października 2011 r. w ogrodzie szkolnym odbyło się spotkanie integracyjne rodziców, dzieci i nauczycieli z lewniowskiego przedszkola połączone z zabawami  i wspólnym paleniem ogniska. Piękna jesienna pogoda szczególnie zachęcała do tego, aby spędzić czas na świeżym powietrzu. Przedszkolaki mogły zdrowo spędzić czas przy zabawach na placyku w towarzystwie swoich rodziców . Można było też usiąść i odpocząć w promieniach ciepłego, jesiennego słońca.   „Maluszki” i „Starszaki” zaprezentowały zebranym kolegom i rodzicom piosenki o tematyce jesiennej, przy śpiewie których gorąca kiełbaska usmażona na  ognisku smakowała wybornie.

Zaproponowane atrakcje oraz piękna, słoneczna pogoda sprawiły, że dzień ten minął wyjątkowo  przyjemnie, a czas spędzony na zabawach ze swoim dzieckiem będzie z pewnością należał do tych wspaniałych, niepowtarzalnych wspomnień. Będzie zachętą do dalszej współpracy i integracji przedszkola ze środowiskiem rodzinnym.

Serdeczne podziękowania składamy mamom z Oddziałowych Rad Rodziców naszego przedszkola, które stanęły na wysokości zadania i pomogły w organizacji tej imprezy.