Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2011/2012

Nowy rok przedszkolny 2011/2012 rozpoczęliśmy 1 września. Od samego rana w przedszkolu panował gwar i ruch. Większość dzieci z uśmiechem wracała do swej przedszkolnej sali po wakacyjnej przerwie, lecz dla innych dzień ten był nieco trudniejszy, lecz też bardzo wyjątkowy. Po raz pierwszy przekroczyły one próg przedszkola. Chociaż rozstanie było dla wielu przedszkolaków i ich rodziców trudne, z nadzieją i ciekawością patrzyły na twarze nowych dla nich Pań. W tym roku szkolnym szeregi przedszkolne wzmocnione zostały większą liczbą dzieci. Grupa „Motylków” liczy 25 dzieci, natomiast grupa „Biedronek” to aż 23 wychowanków. Wszystkim naszym milusińskim życzyliśmy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zaprosiliśmy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.