Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Wypoczęci i uśmiechnięci rozpoczęliśmy nowy rok szkolny mszą św. w kościele parafialnym. W drodze do i z kościoła towarzyszył nam poczet sztandarowy oraz liczne grono rodziców wraz z pociechami w wieku przedszkolnym
i młodszym szkolnym.

W tym roku na korytarzu przed popiersiem Patrona zgromadziło się nas wyjątkowo dużo, bo aż 84 uczniów i 48 przedszkolaków. Dyrektor Zbigniew Stanuszek powitał serdecznie uczniów, nauczycieli i rodziców, a szczególnie ks. Józefa Bąka i panią Renatę Pabijan, którzy rozpoczęli pracę w naszej szkole.

Następnie zapoznał nas z organizacją roku szkolnego, omówił najważniejsze zadania oraz życzył wszystkim pomyślności i sukcesów. Na koniec uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Opr. M.Toboła