Dzień Matki

Trudno wyrazić słowami jak wiele każdy z nas zawdzięcza swojej mamie, dlatego dzisiaj, w Dniu Matki, chcieliśmy w szczególny sposób okazać naszą miłość i szacunek wszystkim mamom. Przygotowaliśmy w tym celu dla nich wyjątkową uroczystość środowiskową. Przed zgromadzonymi licznie na widowni mamami wystąpiły najpierw maluszki i starszaki, następnie przedstawiciele młodszych i starszych klas. Wszyscy w wierszach, piosenkach i inscenizacjach przekazywali słowa miłości, wdzięczności a także najserdeczniejszych życzeń.

Nie zabrakło także tańców w wykonaniu koła tanecznego i piosenek dedykowanych drogim mamom przez chór szkolny. Po występach nagrodzonych gromkim aplauzem, dzieci wręczyły mamom własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość zakończyła się chwilą relaksu przy kawie i innych smakołykach.