Szkolny konkurs piosenki angielskiej

1 kwietnia kilkunastoosobowa grupa uczniów z klasy I, II i III uczestniczyła w szkolnym konkursie piosenki angielskiej. Nasi mali soliści przygotowywali się do tego wydarzenia pod czujnym okiem i uchem pani anglistki – p. Anny Pabian, aby wykazać się nie tylko talentami wokalnymi ale i językowymi. Poziom konkursu był wyrównany i wysoki, jednak w efekcie wszystkich zachwycił występ Szymona Dzięgla z klasy II, któremu jury przyznało I miejsce oraz Zuzi Rabijasz, również uczennicy klasy II, która uplasowała się tuż za nim, na drugim miejscu. Dwa trzecie miejsca przyznano Madzi Wąs z klasy I oraz Kasi Serafin z klasy II. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe upominki.

Opracowali: członkowie szkolnego koła dziennikarskiego