Ferie zimowe

W czasie tegorocznych ferii wszyscy chętni uczniowie mogli przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny, uczestnicząc w różnych zajęciach np. koła matematycznego, dziennikarskiego lub informatycznego. Były też zajęcia świetlicowe, w ramach których p. Bogdan Toboła i ks. Bogusław zorganizowali turniej tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy walczyli w dwóch grupach, z których wyłoniono półfinalistów. W finałach, po zaciętych meczach, zwyciężyli: Bartek Merecik z klasy VI i Ola Sacha z klasy V.

Kolejne miejsca zajęły wśród dziewcząt Kasia Myszka z klasy V (II miejsce), Monika Górczyńska z klasy VI (III miejsce) i Oliwia Wąs z klasy V (IV miejsce).

Wśród chłopców II miejsce przypadło Bartkowi Kornasiowi z klasy VI, III - Konradowi Stanuszkowi z klasy V i IV Dawidowi Gnyli z klasy VI.

Oprac. Członkowie szkolnego koła dziennikarskiego

31.01 – 13.02 Ferie zimowe