Świąteczne spotkanie

22 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne, które przygotowała pani Marta Mikołajek. Najpierw obejrzeliśmy Jasełka, w których wystąpili uczniowie z klasy IV i V. W role Świętej Rodziny, pastuszków, Heroda, aniołków i diabełków wcielili się wspaniale. Widownia patrzyła i słuchała z uwagą, reagując spontanicznie na wzruszające i zabawne sceny.

Nastrój świąt Bożego Narodzenia podtrzymał chór szkolny, prowadzony przez panią Martę Adamczyk. Wykonawcy zaprezentowali nam kilka pastorałek i kolęd. Po występie chóru wszyscy uczniowie przeszli do sal lekcyjnych, gdzie odbyły się „wigilie” klasowe. Tu złożyliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem oraz częstowaliśmy się tradycyjnymi świątecznymi potrawami.

Opracowali członkowie szkolnego koła dziennikarskiego.