Andrzejki

Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się na wieczorku andrzejkowym, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Było bardzo dużo atrakcji: różne wróżby, zabawne konkursy, pyszne ciasto upieczone przez mamy a przede wszystkim szalone tańce!

Wszyscy bawili się świetnie. Rozstrzygnięty został również konkurs na najładniejszy stroik andrzejkowy. Zespoły uczniów z klas IV – VI przygotowały kilka pomysłowych, pięknych kompozycji. Pierwsze miejsce komisja przyznała stroikowi wykonanemu przez dziewczęta z klasy VI. Podsumowując można powiedzieć, że andrzejki w tym roku były super!

Oprac. Członkowie szkolnego koła dziennikarskiego

Tak przebiegało spotkanie andrzejkowe uczniów klas IV – VI, a jak bawili się młodsi opisał Wojtek C. z klasy III.

Te andrzejki były bardzo ciekawe. Na początku pani zaprosiła nas na jedną lekcję tańczenia. Była nawet świecąca kula dyskotekowa. Wszystko było zadziwiające. Zmęczeni tańcem poszliśmy na poczęstunek, gdzie była szarlotka i inne ciasta.

Po poczęstunku poszliśmy na wróżby. Pierwsza z nich mówiła o tym co nas czeka. Wielkie były emocje, gdy się dowiedzieliśmy o przyszłości. Wielu z nas dziwiło się. Z drugiej wróżby dowiedzieliśmy się kim zostaniemy. Okazało się, że niektórych czekają bardzo ciekawe zawody.

Gdy wróciliśmy do domu cieszyliśmy się z andrzejek.