Święto Niepodległości

11 listopada to symboliczna data – Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu wszyscy cieszymy się, że żyjemy w wolnym kraju, bierzemy udział w różnorodnych uroczystościach. To także czas, kiedy należy wspomnieć tragiczne ale i też te wspaniałe wydarzenia z naszej historii oraz tych wszystkich, którzy przelewali za Ojczyznę krew.

O ważnych dla Polski chwilach i naszych bohaterach narodowych przypomnieli nam uczniowie klasy V i IV oraz chór szkolny na uroczystym spotkaniu patriotycznym zorganizowanym w przeddzień Święta Niepodległości. Z uwagą wysłuchaliśmy pieśni i piosenek okolicznościowych przeplatanych recytacją wierszy w ich wykonaniu. Całość przygotowała i przeprowadziła pani Marta Adamczyk.