Konkurs plastyczny „Jesienne Cudaki”

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jesień dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości tkwiący w naszych dzieciach, zorganizowałyśmy  w naszym przedszkolu jesienny konkurs pt. „Jesienne cudaki” w którym udział wzięły dzieci 5 i 6 letnie.

Celem konkursu było rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości dzieci na otaczające je środowisko oraz tworzenie atmosfery zadowolenia i radości z dobrze wykonanego zadania. Przedszkolaki samodzielnie wykonały swoje prace podczas zajęć, korzystając tylko ze wcześniejszych wskazówek rodziców. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją co zaowocowało przepięknymi pracami. Pomimo oryginalności wszystkich prac musieliśmy wyłonić zwycięzców konkursu. W role jury wcielili się wybrani nauczyciele naszej szkoły oraz oczywiście rodzice obu grup. Po podliczeniu głosów jury ogłosiło werdykt:

I miejsce- „ UFOLUDKI _ KRASNOLUDKI” Julia Zelek

II miejsce – „ JESIENNE CUDACZKI” Karolina Niedziocha

III miejsce – „ GRUBASEK” Kacper Adamik

Wszyscy uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali słodkimi upominkami. Laureatom, natomiast główne nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Życzymy dalszych, równie ciekawych pomysłów na codzień

Opr. Iwona Mielec