Inauguracja nowego roku szkolnego

Pogoda pierwszego września nie dopisała, ale my, mimo chłodu i deszczu, z uśmiechem powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość, jak co roku, rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym, po czym zebraliśmy się przy Kąciku Patrona w holu szkolnym.

Tutaj w części oficjalnej głos zabrał dyrektor Zbigniew Stanuszek. Powitał serdecznie wszystkich zebranych a szczególnie księdza Bogusława Soleńskiego, który rozpoczął pracę w naszej szkole oraz przejął obowiązki proboszcza parafii Lewniowa. Serdeczne słowa pan dyrektor skierował także do najmłodszych przedszkolaczków, z których duża grupa będzie po raz pierwszy z nami.

W swoim wystąpieniu nawiązał również do rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, a także złożył uczniom i pracownikom życzenia wielu sukcesów i radości z osiągania szczytnych celów

w nowym roku szkolnym.

Opr. M.Toboła