Pożegnanie absolwentów

Kart w kalendarzu było niemało. Codziennie jedną zdejmował czas. I cóż powiecie? Ot, przeleciało! Siedem lat minęło jak z bicza trzasł.” I kolejny rocznik absolwentów uroczyście pożegnał szkołę, zamykając za sobą pierwszy etap nauki. A oto oni:

Natalia Gawlik, Rafał Gawlik, Jakub Kamiński, Przemysław Lach, Kinga Oleksy, Monika Pasierb, Dawid Rabijasz, Małgorzata Ząbkowska.

Najpierw na wspólnym spotkaniu powspominaliśmy ich siedmioletni pobyt w szkole, oglądając utrwalone na slajdach najważniejsze chwile – uroczystości, wycieczki, zabawy, konkursy ...

Za te niepowtarzalne lata beztroskiego dzieciństwa, za wiedzę i za serce dziękowali absolwenci nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły oraz rodzicom słowami wierszy, piosenek i symbolicznym kwiatkiem.

Oni sami zaś otrzymali od młodszych koleżanek i kolegów przesłania na dalszą drogę oraz pamiątkowe maskotki.