Integracyjna zabawa karnawałowa

Jak karnawał to karnawał! I choć zajęć różnych moc potrafimy łączyć naukę i pracę z dobrą zabawą. Przybyli na nią dziś do nas zaproszeni goście – wychowankowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego ze Złotej, z którymi spotykamy się przy tej okazji już od paru lat. Wszyscy wspólnie świetnie się bawili – przedszkolaczki, starsi i młodsi uczniowie (a nawet niektóre panie!) pięknie przebrani w rozmaite kostiumy.

Pierwszą część zabawy prowadził pan Jerzy Pleśniarski, a następnie grupa uczniów starszych i goście pląsali w dyskotekowych rytmach.

Na koniec zmęczonych tancerzy smacznym posiłkiem i słodkimi wypiekami ugościły nasze drogie i niezawodne mamy.

Opr: członkowie szkolnego koła dziennikarskiego

4.02.2010 r. Integracyjna zabawa karnawałowa