W świątecznym nastroju

22.12.2009r. Spotkanie świąteczne.

W ostatnim dniu nauki w roku kalendarzowym 2009 na świąteczne spotkanie przedszkolaczki zaprosiły całą społeczność szkolną oraz swoich rodziców. Liczna gromadka aniołków i pastuszków wprowadziła wszystkich zebranych w nastrój Bożego Narodzenia recytacjami oraz śpiewem.

Dla ośmiorga uczestników były to jednocześnie szkolne eliminacje do gminnego przeglądu kolęd i pastorałek. Wszystkie wykonania zostały nagrodzone gorącymi brawami publiczności oraz drobnymi upominkami. Do następnego etapu, który odbędzie się w naszej szkole 7.01.2010r. jury wytypowało troje wykonawców.

Spotkanie zakończyły życzenia świąteczno – noworoczne złożone przez dyrektora szkoły Zbigniewa Stanuszka oraz wspólne kolędowanie przy karaoke.

Opracowała M.Toboła