26.11.2009 r.

Wesołe „andrzejki” po raz kolejny zorganizował nam Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Aldony Bach. Oczywiście najwięcej było wróżb np. z kogutem, losowanie imienia przyszłego męża, lanie wosku i inne.

Spośród licznych konkursów najwięcej emocji wzbudziło jedzenie kisielu z zawiązanymi oczami. Najśmieszniejsza była para Adrian i Dawid z klasy V, ponieważ połowa deseru wylądowała na ubraniu i twarzy karmionego Adriana.

Samorząd ogłosił również wyniki szkolnego konkursu na najciekawszą ozdobę jesienną – pierwszą nagrodę zdobyła Dominika z klasy IV.

Wróżby i konkursy przeplatane były tańcami a w przerwach zajadaliśmy się pysznym ciastem przygotowanym przez nasze mamy.

W andrzejkowym nastroju pląsały także przedszkolaczki oraz uczniowie klas I – III razem ze swymi paniami

Wszyscy byli bardzo zadowoleni!

Opracowanie: członkowie koła dziennikarskiego