Klasyfikacja roczna

W tym roku szkolnym do szkoły podstawowej uczęszczało 72 uczniów. Promocję do klasy programowo wyższej otrzymali wszyscy uczniowie, w tym promocję z wyróżnieniem – 10 uczniów.

Wyniki klasyfikacji najlepszych uczniów przedstawiają poniższe tabele.

Poziom wspaniały w klasach I-III prezentują:

Przemysław Hudy

nie ma

Konrad Stanuszek

Karolina Merecik

Aleksandra Sacha

Mateusz Nowakowski

W klasach IV-VI świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

Piotr Bednarek

Małgorzata Ząbkowska

5,1

Paulina Sacha

Bartłomiej Merecik

Jakub Kamiński

Patrycja Serafin

Monika Rabijasz

4,8

Dawid Rabijasz

4,8

Izabela Kornaś

Kinga Trepa

Średnia szkoły wynosi: 4,08

Trzeba zaznaczyć, że uczniowie klas szóstych naszej szkoły bardzo dobrze napisali sprawdzian zewnętrzny.

Jest to kontynuacja sukcesów uczniów z poprzednich lat.

Suma punktów

szkoła

gmina

powiat

woj.

28,3

26,4

26,7

27,4

26,6

23,6

25,2

26,7

24,3

21,7

22,1

23,4

Uczniowie szkoły podstawowej w ciągu roku szkolnego brali udział w licznych konkursach.
Ze znaczących osiągnięć uczniów naszej szkoły należy wymienić:

• Małopolski Konkurs Humanistyczny - zakwalifikowanie się uczennicy Kingi Trepa do etapu powiat.

• Małopolski Konkurs Biblijny- zakwalifikowanie się uczennicy Kingi Trepa do etapu powiat.

• Gminny Konkurs Przyrodniczy ph. „Cudowny świat roślin” - III miejsce – Dawid Piech - kl. VI

• Gminny Konkurs Matematyczny Kl. IV- VI - I miejsce – Izabela Kornaś - kl. VI

• Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III „As ortografii”- I miejsce – Konrad Stanuszek– kl. III

III miejsce –Mateusz Nowakowski kl. III

• Gminna Mała Olimpiada Matematyczna Kl. I-III - II miejsce – Konrad Stanuszek– kl. III

III miejsce – Patryk Skoczeń – kl. III

• Gminny Konkurs Recytatorski - I miejsce – Przemysław Lach– kl. V

• Konkurs recytatorski poezji Joanny Kulmowej organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Brzesku III – miejsce – Kinga Piwowar kl. II ( etap gminny)

To tylko najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Jest to wynik systematycznej, wytrwałej pracy i starań ze strony uczniów i nauczycieli. Niejednokrotnie sukcesy te nie byłyby możliwe bez zaangażowania i wsparcia rodziców. Za ogrom pracy i wysiłku dziękuję dzisiaj uczniom, nauczycielom i rodzicom, łącząc te podziękowania ze szczerymi gratulacjami.
Szczególne podziękowania kieruję do tych rodziców, którzy niestrudzenie pomagali nam nauczycielom w organizowaniu imprez szkolnych, aktywnie pracowali w Radzie Rodziców. Bez Państwa pomocy nasza działalność byłaby o wiele trudniejsza lub czasami niemożliwa.

Z okazji zbliżających się wakacji życzę uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku oraz nabrania sił do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor zespołu

Zbigniew Stanuszek