Spotkanie wigilijne

„ A gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka na niebie,
wyślę serdeczny uśmiech specjalnie dla Ciebie.
Połamiemy się opłatkiem, złożymy życzenia,
zobaczymy jak Jezusek smutki w radość zamienia„

Święta Bożego Narodzenia to czas  niepowtarzalnej magii, radości, spokoju i cierpliwego oczekiwania na narodzenie Bożej Dzieciny.
     Wyglądając nadejścia tego radosnego czasu, 20 grudnia dzieci w odświętnych strojach uczestniczyły
w uroczystym świątecznym wigilijnym spotkaniu poprzedzonym bożonarodzeniowymi Jasełkami przygotowanymi przez starszych kolegów. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.
    Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych ale również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.
                                                                                               oprac. Iwona Radecka