„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi,
tylko radością, pamięcią i słowem : DZIĘKUJĘ!”

Te słowa pełne wdzięczności kieruję do Rodziców uczniów klasy I. Dziękuję za wspomaganie organizacji życia klasowego,  okazywaną  życzliwość  i  wszelką  pracę  dla  dobra  dzieci. Szczególne  podziękowania  składam  Pani  Beacie  Okaz  za  wykonanie  pięknych  dekoracji  świątecznych a także Pani Annie Stelmach za aktywną pracę w Oddziałowej Radzie Rodziców. Dziękuję także Pani Magdalenie Wiśniewskiej za organizację spotkania integracyjnego w WTZ w Zawadzie Uszewskiej. Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości pasowania pierwszoklasistów na uczniów.
      Dzięki Państwa pracy i ofiarności, czyniących dla naszej klasy i szkoły wiele dobrego, pomagających nam bez wielkich słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie…
                                                                   Wych. klasy I: Teresa Nowak